Lektorzy

Shane Kurczewski

lektor

Born in beautiful North Wales, at the age of 18 I left for the bright lights of London to study at the prestigious Drama Centre London whose alumni include Sir Anthony Hopkins, Sean Connery and more recently Michael Fassbender and Tom Hardy. Following graduation and completion of my bachelors degree, I worked both in the U.K and internationally as an actor. I then began teaching the British equivalent of "matura" examination. My initial contact with teaching children began when I was invited to teach on a residential course for children and young people with learning difficulties. Since emigrating to Poland in 2010, I have been working as an English Instructor in private kindergartens and primary schools throughout Warsaw , developing and implementing English language courses for children with huge success. I am passionate about the education of children through the medium of play and "real life" based scenarios in which talk and conversation play a vital role along side traditional teaching methods. When I am not working , my passion is travel, and I have been fortunate to have visited many countries far and wide, experiencing many different cultures and ways of life.

DAVID THOMPSON

lektor

Hi! My name is David. I moved to Poland 8 years ago and I love it here. I love teaching English, it has become my passion and my Mum always told me that sharing is caring! I like to teach simply because I enjoy it, I like to see people making the connections between their language and mine. My lessons are energetic, realistic and fun. I am a qulaified teacher with a CELTA certificate and lots of experience. In my precious free time I enjoy cycling, reading and photography.

KATARZYNA BELCZYK

lektor

Hello everyone! Nazywam się Kasia Belczyk i nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 7 lat. Zaczęłam na studiach i choć bardzo wiele rzeczy zmieniło się od tamtej pory, język angielski pozostał. W międzyczasie nauczyłam się też języka węgierskiego i całkiem nieźle opanowałam język hiszpański – wierzę, że moje doświadczenie ucznia przekłada się na to, jakim jestem nauczycielem. W zeszłym roku uzyskałam certyfikat CELTA, który nie tylko podwyższył moje kwalifikacje, ale też pozwolił na zdobycie ogromnej ilości wiedzy i nowych pomysłów na nauczanie. Najbardziej w uczeniu lubię kontakt z ludźmi. Uwielbiam przekazywać im swoją pasję, obserwować ich postępy i widzieć jak powoli się przekonują, że nauka języka nie musi być nudna. Najmłodsi są w tym szczególnie wdzięczni. Wystarczy odpowiednio połączyć zabawę, poczucie humoru i naukę, żeby wyszli z klasy zziajani i zadowoleni, z głową pełną nowych słówek i zwrotów. W wolnym czasie tłumaczę, czytam, piszę, rysuję i podróżuję. Do zobaczenia w You Can Talk.

GERARD AZA

lektor

My Name is Gérard Aza. I am a Native English teacher and have been teaching in Poland now for nearly two years. I teach children from 5 up to 17. I also teach “ in company” working in Businesses such as Deloitte, Skanska, PKO and others. I really enjoy teaching. Adults and Children both need to be taught in different ways so one has to constantly be creative in planning and executing a lesson. With this in mind I always try to have my class enjoy their lessons as much as possible while still getting them learning at the same time. This is a great approach and does not dampen children's enthusiasm for learning.

DARIA WYRZYKOWSKA

lektor

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od kilku lat. Na co dzień pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Uważam, że uczenie nastolatków to najlepsze zajęcie na świecie! Uwielbiam w nich pomysłowość, ogrom pozytywnej energii oraz niesamowite poczucie humoru! Moje hobby to rysowanie karykatur znajomych, jazda na rolkach, gra na pianinie, filmy kostiumowe oraz śledzenie muzycznych nowinek z kategorii ‘indie rock’. Jeśli chcesz popracować nad swoim angielskim zapraszam na moje zajęcia. Będzie wesoło! Czeka nas również sporo pracy. W końcu naszym celem jest Twój postęp. To właśnie on mnie motywuje! Do zobaczenia w You Can Talk!MONIKA CZAJKOWSKA-BAGIŃSKA

lektor

Hello! Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Język angielski to dla mnie sposób na życie. Kiedyś ktoś mądry powiedział „wybierz pracę, którą kochasz a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia w swoim życiu” – a ja się pod tym podpisuję  Jestem pełną energii pasjonatką angielskiego i moim celem jest zarażenie uczniów swoim entuzjazmem oraz motywowanie ich do ciągłego zgłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Uwielbiam pracować z ludźmi i wierzę, że zaangażowanie ze strony nauczyciela i uczniów to przepis na wspólny sukces. Ponadto intryguje mnie psychologia, a dokładnie mowa ciała, komunikacja niewerbalna oraz tajniki mikroekspresji, co pozwala mi jeszcze lepiej obserwować moich uczniów. W wolnych chwilach kocham tańczyć i aktywnie spędzać wolny czas, głownie jeżdżąc na rowerze i rolkach. Książki czytam w drodze do pracy :)

MARTA GOŁĘBIEWSKA

lektor

Jestem magistrem filologii angielskiej, a moja przygoda z nauczaniem rozpoczęła się w 2007 roku. Od tamtego momentu nauczanie języka, w szczególności dzieci i młodzieży, stało się moją pasją. Nauka języka przez najmłodszych to przykład tzw. niesformalizowanego uczenia się. Dziecko bawiąc się nie wie, że się uczy, a uczy się całym swoim ciałem, uaktywnia przy tym zmysły wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Na swoich zajęciach staram się aktywizować uczniów i sprawiać, aby uczyli się z chęcią i zainteresowaniem. Wykorzystuję do tego liczne materiały wizualne, gry językowe, quizy i piosenki. Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji i wymiernych sukcesów. Poza nauczaniem pasjonuję się sportem - jeżdżę na rowerze, gram w tenisa, biegam. W czasie wolnym uwielbiam podróżować.

AGNIESZKA BERNAŚ

lektor

Jestem absolwentką kwalifikacyjno-metodycznych studiów nauczania języka angielskiego w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się w szkole podstawowej wraz z pierwszymi lekcjami. Potem, po latach nauki, sama zaczęłam udzielać lekcji, przygotowywałam uczniów do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, mieszkałam w Anglii i Irlandii, a od ponad czterech lat pracuję w szkołach językowych z grupami na różnym poziomie zaawansowania i w różnym wieku. Na lekcjach dbam o to, żeby była świetna atmosfera – w końcu nauka języka powinna być czystą przyjemnością. Staram się aby każdy uczeń został zauważony, doceniony i mógł wykazać się swoimi unikalnymi talentami. Nie mam jednego przepisu prowadzenia lekcji – każda grupa jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego wykorzystuję różne techniki aktywujące wszystkie rodzaje inteligencji i uwzględniające różne style uczenia się. Uczenie jest dla mnie prawdziwą frajdą. Najwspanialszy jest moment kiedy uczniowie przechodzą pewną niewidzialną granicę i nagle zaczynają mówić – często okazuje się wtedy, że sami są zdziwieni tym ile już potrafią. To jest dopiero satysfakcja! Cieszę się, że mogę uczyć w szkole im. Sempołowskiej, której jestem absolwentką. Prywatnie uwielbiam podróże, przyrodę, ludzi, dobrą książkę i zumbę.

KATARZYNA WILKES

lektor

Hello everyone  Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już bardzo dawno. Od zawsze wiedziałam, że języki to moja pasja jednak minęło trochę czasu bym mogła móc dzielić się nią profesjonalnie z innymi. W 2006 roku po raz pierwszy wyjechałam do Stanów Zjednoczonych na wakacje, natomiast wyjazd kilkumiesięczny przerodził się w prawie dwa lata. Po zaznaniu życia za granicą zdecydowałam przenieść się do innego angielskojęzycznego kraju, a mianowicie Anglii. W mieście Nottingham ukończyłam studia na kierunku TESOL (nauczanie j. angielskiego) z Językoznawstwem. Podczas tych studiów zaopatrzyłam się w niezbędną mi wiedzę i praktykę z dziedziny nauczania angielskiego. Poza studiami zdobyłam również międzynarodowy certyfikat dla nauczycieli j. angielskiego -CELTA , który jest rozpoznawany na całym świecie. Nauczanie to moja pasja i życie i nie mogę się doczekać aby podzielić się nią z Wami.