Aleksandra Kiegiel

Hello everyone! Mam na imię Ola i uczę języka angielskiego od 2016 roku. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończyłam studia z zakresu resocjalizacji, a wiedza pedagogiczna i psychologiczna zdobyta w trakcie kształcenia na tym kierunku pomaga mi również w pracy nauczyciela. W 2021 roku uzyskałam certyfikat CELTA, a w 2025 certyfikaty DELTA Module 1 oraz DELTA Module 3. Cały czas się szkolę, aby rozwijać mój warsztat lektorski. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że praca lektora jest moją pasją. Miłością do języka angielskiego oraz Wielkiej Brytanii staram się zarażać moich uczniów. Wierzę również, że nauka języka obcego powinna być przyjemnością. Ogromną satysfakcję daje mi obserwowanie postępów moich uczniów. Poza angielskim mówię także po hiszpańsku i znam podstawy języka włoskiego. Wierzę, że znajomość języków obcych otwiera przed nami świat i to właśnie staram się przekazać moim podopiecznym.